Maszynka Gillette ProGlide POWER 1 szt.

 

KOLOR WYSYŁANY LOSOWO.

Stan: NIEODPAKOWANE

 

Opis:

Maszynka do golenia dla mężczyzn Gillette Fusion5 ProGlide Power wyposażona w 5 ostrzy z powłoką zmniejszającą tarcie zapewnia golenie, którego prawie nie poczujesz. Dzięki technologii FlexBall maszynka zasilana bateryjnie dopasowuje się do kształtów twarzy i usuwa praktycznie każdy włos, a łagodne mikrodrgania ułatwiają gładkie przesuwanie ostrzy po skórze. Precyzyjny trymer znajdujący się z tyłu maszynki doskonale przycina zarost w trudniej dostępnych miejscach i go stylizuje. Jedno ostrze wymienne wystarcza na miesiąc golenia. Maszynka do golenia dla mężczyzn Fusion5 ProGlide Power może być używana ze wszystkimi ostrzami wymiennymi Fusion5. Poprzednia nazwa maszynek do golenia Gillette to Fusion ProGlide Power.

 

Najważniejsze cechy:

  • dzięki technologii FlexBall maszynka do golenia dla mężczyzn doskonale dopasowuje się do kształtów twarzy i usuwa praktycznie każdy włos
  • maszynki do golenia dla mężczyzn Gillette z 5 ostrzami z powłoką zmniejszającą tarcie zapewniają golenie, którego prawie nie poczujesz
  • precyzyjny trymer z tyłu maszynki – doskonały do przycinania i stylizowania zarostu w trudno dostępnych miejscach (okolice nosa i baczków)
  • udoskonalony pasek Lubrastrip z większą ilością składników nawilżających (w porównaniu z Fusion5)
  • łagodne mikrodrgania maszynki zasilanej bateryjnie ułatwiają gładkie przesuwanie się ostrzy po skórze
  • 1 ostrze wymienne wystarcza na miesiąc golenia
  • pasuje do wszystkich ostrzy wymiennych Fusion5 i Fusion5 Power

 

Przypominamy, że po otwarciu produktu zwrot towaru NIE ZOSTANIE uznany. Zgodnie z obowiązującą ustawą o zwrotach produktów higienicznych.

UWAGA - kolory na zdjęciu mogą odbiegać od rzeczywistych kolorów.

 

Wystawiamy paragon/fakturę.

Zachęcamy do zakupu i sprawdzenia naszych pozostałych ofert.

Dostępne: 3 szt.
Stan: Używane

32 innych produktów w tej samej kategorii:

Inne produkty sklepu: COOL LOMBARD - WOLNOŚCI 37/38

SKUP I SPRZEDAŻ

ZŁOTA I SREBRA

NAJWIĘKSZY WYBÓR TOWARÓW

W ATRAKCYJNYCH

CENACH